قوانین شرکت در دوره

قوانین شرکت در دوره آموزش بهداشت عمومی 

بر اساس بخشنامه ۳۰۰د/۱۲۸۸۱ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

۱- دوره های آموزشی به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می گردد.

۲- مدارک مورد نیاز برای ثبت نام عبارتند از: دو قطعه عکس ۳×۴، فتوکپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه و کپی مدرک تحصیلی فوق دپیلم یا بالاتر برای آموزش گیرندگان غیرحضوری.

۳- مدرس باید در هرجلسه برابر فرم شماره ۹ حضور و غیاب نماید. اگر غیبت غیرموجه بیش از چهارساعت باشد، آموزش گیرنده باید با پرداخت تعرفه و ثبت نام مجدد دوره آموزشی را طی نماید. در صورتی که غیبت موجه باشدفقط باید کلاس هایی را که غیبت داشته را در دوره های بعدی جبران نموده و سپس در آزمون شرکت نماید.

شرایط خاص آموزش گیرندگان

۱- افراد شاعل در واحد های مشمول آیین نامه اجرایی قانون اصلاح ماده ۱۳ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی که دارای مدرک تحصیلی فوق دپیلم و بالاتر هستند در صورت تمایل می توانند بدون شرکت در کلاس و در صورت قبولی در امتحان پایان دوره حضوری گواهینامه دریافت نمایند.

۲- افراد مشمول با سن بالای ۷۰ سال و یا بیمار صعب العلاج از گذراندن دوره و گرفتن گواهینامه مستثنی بوده و باید یک نفر را به عنوان مشاور برای گذراندن دوره معرفی نمایند.

نحوه ارزشیابی 

۱- آزمون توسط مدیر و برابر برنامه ارسالی برگزار خواهد شد

۲- ارزشیابی پایان دوره براساس سوالات چهارجوابی که توسط مدرسین طراحی می گردد انجام می شود.

۳- آموزش گیرنده در دوره حضوری باید حداقل ۱۰ نمره از ۲۰ نمره را کسب نماید. در غیر اینصورت موظف است با پرداخت ۱۰ درصد کل تعرفه مجدداً در آزمون شرکت نماید.

۴- آموزش گیرنده در دوره غیرحضوری باید حداقل ۱۴نمره از ۲۰ نمره را کسب نماید. در غیر اینصورت موظف است با پرداخت ۱۰ درصد کل تعرفه مجدداً در آزمون شرکت نماید.

۵- آزمون افراد بی سواد به صورت شفاهی انجام خواهد شد.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mansho/domains/manshooresalamat.ir/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399