ثبت نام اینترنتی

خواهشمندیم قبل از تکمیل فرم ثبت نام، اطلاعات زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

۱- پس از تکمیل فرم ثبت نام، فیش بانکی، ۲ قطعه عکس، کپی کارت ملی، کپی صفحه اول شناسنامه  خود را برای تشکیل پرونده به آموزشگاه تحویل نمائید.

مبلغ تعرفه ۸۱۰۰۰۰ ریال برای مراکز تهیه، تولید، توزیع، نگهداری، فروش و حمل و نقل مواد خوردنی و آشامیدنی برای ۲۴ ساعت کلاس درس

مبلغ تعرفه ۶۷۵۰۰۰ ریال برای اماکن عمومی فاقد تهیه وعرضه مواد غذایی  برای ۲۰ساعت کلاس درس

لطفا مبلغ مورد نظر خود را به حساب شماره  ۱۷۰۱۶۹۸۸  نزد بانک رفاه کارگران شعبه دوراهی قپان کد ۱۹۸ به نام علیرضا موثقی نیا  واریز نموده و فیش مربوطه را همراه مدارک تحویل آموزشگاه نمایید.

۲- شهریه واریزی حداکثر به مدت ۳ ماه اعتبار دارد و در صورت عدم گذراندن کلاس های دوره بهداشت عمومی این شهریه باطل و مسترد نخواهد شد.

۳- گواهینامه دوره بهداشت عمومی به مدت ۳ سال و در سراسر کشور اعتبار دارد و ثبت نام در این آموزشگاه برای اصناف حوزه مرکز بهداشت جنوب تهران و سایر حوزه های شهری تهران و حومه امکان پذیر می باشد.

۴- طبق بخشنامه خرداد ماه۱۳۹۶ افرادی که قبلا گواهینامه بهداشت دریافت کرده اند و برای تمدید ان اقدام می کنند ملزم به پرداخت شهریه مورد اشاره در بند ۱ می باشند و ضمنا باید در کلاسهای درس مثل سایر افراد به مدت ۲۴ یا ۲۰ ساعت حضور یابند.

۵- افرادی که مدرک تحصیلی آنها فوق دپیلم و یا بالاتر از آن می باشد مشمول ماده ۱۸ می باشند  به اختیار خود می توانند بدون حضور در کلاس درس در دوره شرکت نموده و فقط در آزمون مربوطه  حاضر خواهند بود. ضمنا نمره قبولی این افراد ۱۴ از ۲۰ نمره می باشد و اصل و کپی مدرک تحصیلی خود را به آموزشگاه تحویل نموده و آموزشگاه پس از بررسی اصل مدرک را به صاحب آن عودت می نماید .

۶- افرادی که درهردوره بیش از یک جلسه(چهار ساعت) غیبت غیر موجه داشته باشند نمی توانند در آزمون شرکت نموده و گواهینامه برای این افراد صادرنخواهد شد. این افراد میتوانند  در دوره های بعدی ثبت نام نموده و فیش واریزی را به آموزشگاه تحویل نموده و کسری کلاس درسی مربوط را دردوره بعد جبران و در آزمون شرکت نمایند و درصورت قبولی گواهینامه برای این افراد صادر خواهد شد.

۷- قابل توجه  جهت ثبت نام شخص متقاضی در صورت تمایل میتواند مبلغ واریزی را از طریق اینترنت به شماره شبا ir030130100000000017016988 بنام علیرضا موثقی نیا و یا از طریق کارت به کارت بشماره ۵۸۹۴۶۳۱۵۵۲۳۷۹۹۶۸ بانگ رفاه شعبه ددوراهی قپان کد۱۹۶ بنام علیرضا موثقی نیا اقدام نمائید و با مدارک لازم به اموزشگاه مراجعه نمائید .

۸- جزوات آموزشی به زودی در سایت قابل مشاهده و دانلود می باشند.

۹- گواهینامه تمام شرکت کنندگان در دوره های آموزشی بهداشت عمومی در صورت قبولی باید مورد تایید مرکز بهداشت جنوب تهران قرار بگیرد و در سامانه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ثبت گردد، بنابراین پس از گذشت حداکثر حدود ۱۰ روز از تاریخ آزمون شرکت کنندگان می توانند مراتب را در صفحه لیست نمرات سایت دنبال نمایند و بعد از آن برای گرفتن گواهینامه به آموزشگاه مراجعه کنند.

 ←تکمیل فرم ثبت نام

فرم ثبت نام اینترنتی

CAPTCHA
لطفا صبر کنید


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mansho/domains/manshooresalamat.ir/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399